HAKKIMIZDA

Borçelik Teknik Akademi; sadece Borçelik için değil, Türkiye’deki ilgili tüm sektörler için, müşteri beklentilerini bilen, yüksek kalite ve verimliliği hedefleyen, çalıştığı ekipmanda uzmanlık kazanmış çalışanlar yetiştirilmesini hedefler.

Mesleki eğitimi sosyal sorumluluğumuz olarak görür; oluşturduğumuz fonu ülkemizin meslek eğitiminin eşitlik ilkesi doğrultusunda gelişmesi için kullanırız.

Mesleki ve teknik eğitimi geliştirmek ve öğrencilerin iş dünyasındaki başarılarını garanti altına almak üzere; koçluk ve staj programları düzenlemenin yanı sıra meslek lisesi öğretmenlerinin eğitimine de katkı sağlarız.

Mesleki yeterlilik belgelendirme faaliyetlerimiz ile ülkemizin verimli ve nitelikli uzman kadrolarla güçlenmesini, işinde uzman çalışanlarla iş kazalarının minimize edilmesini ve ülkemiz sanayisinin başarısı ile iş verimliliğini maksimize etmeyi amaçlarız.

Geliştirdiğimiz veya gelişimine katkı sağladığımız ileri teknoloji eğitim modelleri ve materyalleri ile yurt içinde ve yurt dışında mesleki ve teknik eğitimin etkinliğini arttırırız.

Başa Dön